Series
Ratings
90
Baby ReindeerRated ★ 4.5
The Queen's GambitRated ★ 3.5
Zero DayRated ★ 4.0
Culinary Class WarsRated ★ 4.0
Messi's World Cup: The Rise of a LegendRated ★ 3.0
Anna Director's CutRated ★ 3.5
Our PlanetRated ★ 4.0
House of the Dragon Season 1Rated ★ 4.0
1883Rated ★ 3.5
Around the World in 80 DaysRated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Hacks Season 1Rated ★ 3.5
Pachinko Season 1Rated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Why Women KillRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5
Ruler of Your Own WorldRated ★ 4.0
All InRated ★ 4.0- Toy SoldiersRated ★ 4.0