Titles you rated
Wallace & Gromit: The Wrong TrousersRated ★ 4.0
The Hurt LockerRated ★ 4.5
ApocalyptoRated ★ 4.5
Save the Green Planet!Rated ★ 2.0
The Big BlueRated ★ 5.0
BedevilledRated ★ 3.5
Six Days Seven NightsRated ★ 3.5
Petty RomanceRated ★ 4.0
Honey, I Shrunk the KidsRated ★ 4.0
Mrs. DoubtfireRated ★ 4.0
Rush HourRated ★ 3.5
The Last EmperorRated ★ 4.0
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 4.0
The City of ViolenceRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 3.5
Crouching Tiger, Hidden DragonRated ★ 4.0
Never Back DownRated ★ 3.5
The Boondock SaintsRated ★ 4.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 2.5
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 3.0