Movies
Ratings
561
Doctor StrangeRated ★ 4.5
CarolRated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 3.5
NightcrawlerRated ★ 4.0
Stuck in LoveRated ★ 4.0
The ThroneRated ★ 3.0
To Rome with LoveRated ★ 4.0
Inglourious BasterdsRated ★ 4.5
The Brand New TestamentRated ★ 3.5
Life of PiRated ★ 3.5
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 5.0
FlippedRated ★ 4.5
The RevenantRated ★ 4.5
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 4.0
Before MidnightRated ★ 5.0
Before SunsetRated ★ 4.5
Lazy hitchhikers' tour de europeRated ★ 4.5
Vicky Cristina BarcelonaRated ★ 4.0
The InternRated ★ 4.5
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 5.0