Titles you rated
Hotel TransylvaniaRated ★ 3.0
Monsters vs. AliensRated ★ 2.5
Dragons: Gift of the Night FuryRated ★ 4.5
Chronicle of a Blood MerchantRated ★ 4.0
The Water DivinerRated ★ 3.5- Almost CheRated ★ 0.5
Horror Stories 2Rated ★ 2.5
Children of HeavenRated ★ 3.0
No BreathingRated ★ 1.0
A Barefoot DreamRated ★ 3.0
Hansel & Gretel: Witch HuntersRated ★ 3.5
CommitmentRated ★ 2.0- PapaRated ★ 2.5
Steal My HeartRated ★ 2.0
Just Friends?Rated ★ 3.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 5.0
The TargetRated ★ 3.0
Happiness for SaleRated ★ 3.0
Twilight GangstersRated ★ 3.5
Battlefield HeroesRated ★ 2.5