Titles you rated
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0- Daechunamu SaranggeollyeonneRated ★ 4.5
- Sharp3Rated ★ 3.0
Kimchi Cheese SmileRated ★ 2.5
My Sweet CityRated ★ 4.5
Five FingersRated ★ 3.5- Rainbow RomanceRated ★ 2.0
The Goddess of FireRated ★ 4.5
Plus Nine BoysRated ★ 4.5
9 End 2 OutsRated ★ 4.0
Padam PadamRated ★ 5.0
TripleRated ★ 4.0- Invisible ManRated ★ 4.5
Nonstop 1Rated ★ 4.0
Waiting for LoveRated ★ 4.5
Hello, Franceska Season 3Rated ★ 4.0- Ullabulla BluejjangRated ★ 3.0
Secret Love AffairRated ★ 4.5- Ladies of the PalaceRated ★ 4.5
I Need RomanceRated ★ 4.0