Titles you rated
MetamorphosisRated ★ 0.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.5
LoganRated ★ 5.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.5
FuryRated ★ 5.0
FlippedRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 5.0
A Silent VoiceRated ★ 4.5
Patema InvertedRated ★ 5.0
Will You Be ThereRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 4.0
He's Just Not That Into YouRated ★ 4.0
Fifty Shades of GreyRated ★ 4.0
CometRated ★ 3.5
My Blueberry NightsRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
High School MusicalRated ★ 4.0