Movies
Ratings
480
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
The Truman ShowRated ★ 4.5
Hi.5Rated ★ 3.0
The MatchRated ★ 4.0
Mufasa: The Lion KingRated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.5
WonkaRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 4.0
The HolidayRated ★ 3.0
The Talented Mr. RipleyRated ★ 3.5
The Family ManRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.5- Love ResetRated ★ 4.5
Dr. Cheon and Lost TalismanRated ★ 3.0
SleepRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.5