Titles you rated
- Damn Good CompanyRated ★ 3.5
Go Back CoupleRated ★ 4.0
The World of the MarriedRated ★ 3.0- Toy SoldiersRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.5
Band of BrothersRated ★ 4.0
Tears of the DragonRated ★ 4.5
KAIST Season 1Rated ★ 4.5
Six SiblingsRated ★ 4.5- Can't Take My Eyes Off YouRated ★ 4.5
- Three Guys and Three GirlsRated ★ 4.5
- Why Can't We Stop ThemRated ★ 4.0
BrainRated ★ 4.0
Behind the White TowerRated ★ 5.0
Golden TimeRated ★ 5.0
Soonpoong ClinicRated ★ 4.5
Hur JunRated ★ 5.0
Couple or TroubleRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 4.0
Beethoven VirusRated ★ 3.5