Titles you rated
Call Me by Your NameRated ★ 4.5
HappyendRated ★ 4.5
OkjaRated ★ 3.5
Lost in StarlightRated ★ 3.0
MonsterRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
One Fine Spring DayRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 5.0
UprisingRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
Perfect DaysRated ★ 5.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5
The FriendsRated ★ 4.5
MovingRated ★ 4.5