Titles you rated
Love ActuallyRated ★ 4.5
OnceRated ★ 4.0
Taken 3Rated ★ 3.0
Non-StopRated ★ 3.0
SkyfallRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.5
The AvengersRated ★ 4.0
For HorowitzRated ★ 3.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
Step Up RevolutionRated ★ 3.5
CinderellaRated ★ 4.5
The Time Traveler's WifeRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 5.0
The Little MermaidRated ★ 5.0
My Love, My BrideRated ★ 4.0
HowlingRated ★ 3.0
PushRated ★ 3.5
Suspect XRated ★ 3.5
The ConjuringRated ★ 3.5