Titles you rated
 The ServantRated ★ 2.5 The ServantRated ★ 2.5
 CartRated ★ 3.5 CartRated ★ 3.5
 Step Up 3DRated ★ 3.5 Step Up 3DRated ★ 3.5
 QuickRated ★ 3.5 QuickRated ★ 3.5
 Forrest GumpRated ★ 5.0 Forrest GumpRated ★ 5.0
 The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0 The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
 The TowerRated ★ 3.0 The TowerRated ★ 3.0
 FuryRated ★ 3.0 FuryRated ★ 3.0
 FluRated ★ 3.0 FluRated ★ 3.0
 The Truman ShowRated ★ 3.5 The Truman ShowRated ★ 3.5
 Midnight in ParisRated ★ 3.5 Midnight in ParisRated ★ 3.5
 May 18Rated ★ 3.5 May 18Rated ★ 3.5
 26 YearsRated ★ 3.0 26 YearsRated ★ 3.0
 Cold EyesRated ★ 3.5 Cold EyesRated ★ 3.5
 HarmonyRated ★ 3.5 HarmonyRated ★ 3.5
 The Berlin FileRated ★ 3.5 The Berlin FileRated ★ 3.5
 August RushRated ★ 4.5 August RushRated ★ 4.5
 G.I. Joe: RetaliationRated ★ 3.5 G.I. Joe: RetaliationRated ★ 3.5
 The Man from NowhereRated ★ 4.0 The Man from NowhereRated ★ 4.0
 The WhistleblowerRated ★ 3.5 The WhistleblowerRated ★ 3.5