Movies
Ratings
625
No Other ChoiceRated ★ 4.5
Frozen IIRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
28 Years LaterRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 1.0
The SubstanceRated ★ 3.0
WickedRated ★ 3.5
I, The ExecutionerRated ★ 1.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 4.0
The Zone of InterestRated ★ 4.5
I Just Didn’t Do ItRated ★ 3.5
Poor ThingsRated ★ 3.5
A Short Film About KillingRated ★ 4.0
Anatomy of a FallRated ★ 4.0
BorderRated ★ 4.5
Punch-Drunk LoveRated ★ 4.5
The Piano TeacherRated ★ 4.0
Asako I & IIRated ★ 4.5
Licorice PizzaRated ★ 3.5