Titles you rated
The Incredible HulkRated ★ 0.5
HK: Forbidden Super HeroRated ★ 1.5
You Are My PetRated ★ 2.5
Ghost SweepersRated ★ 1.5
Don't Cry, MommyRated ★ 1.5
Speckles: The TarbosaurusRated ★ 1.5
The SpiesRated ★ 1.5
Ice Age: Continental DriftRated ★ 1.5
Gulliver's TravelsRated ★ 1.5
As OneRated ★ 1.5
Sector 7Rated ★ 1.5- Marrying the Mafia 4: Family OrdealRated ★ 2.0
A Hard DayRated ★ 2.5
My Love, My BrideRated ★ 2.5
Real SteelRated ★ 3.5
Gangster HighRated ★ 3.5
Cats & Dogs: The Revenge of Kitty GaloreRated ★ 3.5
In Love and the WarRated ★ 3.0
Teenage Mutant Ninja TurtlesRated ★ 2.5
American ReunionRated ★ 3.0