Titles you rated
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5- Love ResetRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 4.5
The Man from EarthRated ★ 4.5
John WickRated ★ 4.0
SoulRated ★ 3.0
No Country for Old MenRated ★ 4.0
MoneyRated ★ 3.0
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 2.0
The Beauty InsideRated ★ 3.5- Inside Men: The OriginalRated ★ 4.5
Deliver Us From EvilRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 4.5
UnlockedRated ★ 3.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0
1987: When the Day ComesRated ★ 1.0
Intimate StrangersRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
Nothing SeriousRated ★ 3.0
SleepRated ★ 3.5