Titles you rated
Hansan: Rising DragonRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 3.5
The RoundupRated ★ 3.5
SisterRated ★ 0.5
Yaksha: Ruthless OperationsRated ★ 3.5
My Dearest, Like a Cherry BlossomRated ★ 4.5
The Adam ProjectRated ★ 3.0
Perhaps LoveRated ★ 2.5
My BrotherRated ★ 4.0
Snatch UpRated ★ 2.5
1917Rated ★ 3.5
The Beast And The BeautyRated ★ 3.5
A Friend In NeedRated ★ 4.0
Time RenegadesRated ★ 4.5
BigbugRated ★ 1.0
TyphoonRated ★ 2.5
Bullies 3Rated ★ 2.5- Bullies 2Rated ★ 2.5
- BulliesRated ★ 3.5
The Door into SummerRated ★ 4.0