Series
Ratings
48
My NameRated ★ 2.5
Sisyphus : the mythRated ★ 4.0
The School Nurse FilesRated ★ 2.0
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 4.0
RugalRated ★ 2.5
ExtracurricularRated ★ 4.5
KingdomRated ★ 3.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 3.5- 원피스 17기Rated ★ 3.5
원피스 16기Rated ★ 5.0- 원피스 15기 : 마린포드 PART2Rated ★ 5.0
- 원피스 14기 : 마린포드 PART1Rated ★ 3.0
- 원피스 13기 : 임펠다운Rated ★ 4.0
- 원피스 12기 : 샤본디제도, 여인섬Rated ★ 5.0
- 원피스 11기 : 스릴러바크Rated ★ 5.0
- 원피스 10기 : 에니에스로비 PART3Rated ★ 4.5
- 원피스 9기 : 에니에스로비 PART2Rated ★ 4.0
- 원피스 8기 : 에니에스로비 PART1Rated ★ 3.5
- 원피스 7기 : 워터세븐 PART2Rated ★ 4.0