Movies
Ratings
321
ZootopiaRated ★ 3.5
Suicide SquadRated ★ 3.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 2.5
Doctor StrangeRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 4.0
The KingRated ★ 3.0
Get OutRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 3.5
Anarchist from ColonyRated ★ 3.0
DunkirkRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 3.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 3.5
The Greatest ShowmanRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
Maze Runner: The Death CureRated ★ 3.0
Detective K: Secret of the Living DeadRated ★ 2.5
Be with YouRated ★ 3.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.5