Titles you rated
I OriginsRated ★ 3.5
AmadeusRated ★ 5.0
Frozen IIRated ★ 3.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
No Country for Old MenRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 4.0
AcceptedRated ★ 3.0
ConfessionsRated ★ 1.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
The Man from EarthRated ★ 3.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.5
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 4.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0
Black Mirror: BandersnatchRated ★ 3.5
Season of the WitchRated ★ 3.0
RedRated ★ 3.0
Inglourious BasterdsRated ★ 3.0
AquamanRated ★ 3.0
ThirstRated ★ 4.5
The WrathRated ★ 1.0