Movies
Ratings
295
Zootopia 2Rated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
Do RevengeRated ★ 2.0
TwistersRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
Bridget Jones's DiaryRated ★ 2.5
The Hunger Games: The Ballad of Songbirds and SnakesRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
ElementalRated ★ 4.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 4.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0
VivariumRated ★ 3.0
John Wick: Chapter 4Rated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 2.5
Thor: Love and ThunderRated ★ 2.5