Titles you rated
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 4.5
300Rated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 5.0
The HostRated ★ 4.5
Nameless GangsterRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.5
The Dark KnightRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 2.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0