Titles you rated
- InuYashaRated ★ 3.5
- InuYashaRated ★ 3.5
- InuYashaRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 1.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 4.0
DoctorsRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 3.0
Flower Boy Next DoorRated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5