Titles you rated
Demon Covered in ScarsRated ★ 0.5
Tidal WaveRated ★ 2.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
HancockRated ★ 4.0
BrokenRated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 4.5
26 YearsRated ★ 2.5
Public Enemy ReturnsRated ★ 5.0
Another Public EnemyRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.5
Black PantherRated ★ 4.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 5.0
School of RockRated ★ 4.5
Saw IIRated ★ 4.0
Jail BreakersRated ★ 4.0
Be With YouRated ★ 2.5
The Sixth SenseRated ★ 3.5
Evangelion: 2.0 You Can (Not) AdvanceRated ★ 3.5
SawRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 3.0