Series
Ratings
14
Room No. 9Rated ★ 4.0
Delicious GuysRated ★ 5.0
ReturnRated ★ 4.0
Save MeRated ★ 5.0
Squad 38Rated ★ 4.5
Bad Guys: Vile CityRated ★ 4.0
Voice season1Rated ★ 4.5
Shitamachi RocketRated ★ 4.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 4.5
Hello, Franceska Season 3Rated ★ 3.0
Hello, FranceskaRated ★ 5.0
Hello, FranceskaRated ★ 5.0
Beethoven VirusRated ★ 4.0