Movies
Ratings
50
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.5
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 3.0
King and the ClownRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.0
PunchRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 5.0
The HostRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 3.0
InceptionRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
You Are My SunshineRated ★ 3.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 0.5
SecretRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 3.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 2.5