Series
Ratings
14
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 3.0
New HeartRated ★ 3.5
Good DoctorRated ★ 3.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.0
Full HouseRated ★ 3.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0
Jewel in the PalaceRated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 2.5
Master of StudyRated ★ 1.5
Reply 1997Rated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 2.5
My Love From Another StarRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.5