Series
Ratings
101
HealerRated ★ 3.5
Sex and the City Season 6Rated ★ 4.0
Vampire DetectiveRated ★ 3.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 4.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
Sex and the City Season 4Rated ★ 4.0
Sex and the City Season 5Rated ★ 4.0
Sex and the City Season 3Rated ★ 4.5
Sex and the City Season 2Rated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.0
Something Happened in BaliRated ★ 3.0- InuYashaRated ★ 5.0
Marriage, Not DatingRated ★ 3.0