Titles you rated
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 3.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 3.0
The ChaserRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 5.0
The UnjustRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 3.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 3.0
The Berlin FileRated ★ 4.0
TakenRated ★ 3.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.0