Titles you rated
AladdinRated ★ 5.0
Isn't It RomanticRated ★ 3.5
Miss & Mrs. CopsRated ★ 4.0
Mary Poppins ReturnsRated ★ 4.5
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 5.0
Baby DriverRated ★ 4.0
GhostbustersRated ★ 5.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
Penguin HighwayRated ★ 3.0
KillingRated ★ 1.0
As We WereRated ★ 3.5
27 Steps of MayRated ★ 3.5
Gordon & PaddyRated ★ 3.0
Hidden FiguresRated ★ 4.5
SearchingRated ★ 4.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 4.0
Deadpool 2Rated ★ 4.0
From Up on Poppy HillRated ★ 3.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 3.5
Soul SurferRated ★ 3.5