Titles you rated
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
ChicagoRated ★ 4.5
WeaponsRated ★ 3.5
28 Years LaterRated ★ 2.5
The Zone of InterestRated ★ 4.5
The Phoenician SchemeRated ★ 4.0
Continental ’25Rated ★ 3.5
Grand Theft HamletRated ★ 3.5
LonglegsRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 3.5
ChallengersRated ★ 4.5
SuspiriaRated ★ 3.5
The FallRated ★ 5.0
Late Night With the DevilRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
SaltburnRated ★ 3.5
WaterRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.0