Movies
Ratings
130
LeonRated ★ 5.0
Fifty Shades of GreyRated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 5.0
KikujiroRated ★ 4.5
The HimalayasRated ★ 4.0
Wonder WomanRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.5
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Before SunsetRated ★ 4.0
I Can SpeakRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 4.0
BurningRated ★ 4.0
Secret ReunionRated ★ 4.0
TwentyRated ★ 4.0
CocoRated ★ 5.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0