Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 4.0
SwiriRated ★ 3.5
NonnasRated ★ 2.5
Kramer vs. KramerRated ★ 4.0
FridaRated ★ 4.5
ArrivalRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 3.5
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 4.0
Raise the Red LanternRated ★ 4.0
ScarfaceRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
Leave the World BehindRated ★ 3.0
HarbinRated ★ 4.0
Pain HustlersRated ★ 3.0
The QueenRated ★ 4.0
Our SeasonRated ★ 3.0
OblivionRated ★ 3.5
AnoraRated ★ 4.0
BabylonRated ★ 4.0
The FabelmansRated ★ 4.0