Titles you rated
Wicked: For GoodRated ★ 3.5
Fabricated CityRated ★ 2.0
ZodiacRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 2.5
WeaponsRated ★ 3.5- NoiseRated ★ 2.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Don't Breathe 2Rated ★ 2.5
Don't BreatheRated ★ 3.0
Hi.5Rated ★ 2.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 3.5
Save the Green Planet!Rated ★ 2.5
SinnersRated ★ 3.5
The Pope's ExorcistRated ★ 2.5
FuryRated ★ 4.5
UprisingRated ★ 3.5
Speak No EvilRated ★ 3.5
Pan's LabyrinthRated ★ 3.5
Crows ZeroRated ★ 2.5