Titles you rated
LastRated ★ 3.5
Rustic PeriodRated ★ 4.0
Temptation of WifeRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 3.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5
God's Gift - 14 DaysRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5
Master's SunRated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
Oh My VenusRated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 4.5
IRISRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5