Titles you rated
The Exit 8Rated ★ 2.5
The MatchRated ★ 4.0
Hitman 2Rated ★ 2.0
Hitman: Agent JunRated ★ 3.5
HarbinRated ★ 3.5
The Day After TomorrowRated ★ 3.5
FirefightersRated ★ 3.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 2.5
Detective Conan: Skyscraper on a TimerRated ★ 4.0
I, The ExecutionerRated ★ 3.0
50 First DatesRated ★ 3.5
Suicide SquadRated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.5
Transformers: Rise of the BeastsRated ★ 2.5
Puss in BootsRated ★ 2.5
TedRated ★ 2.5
The PlotRated ★ 2.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0