Titles you rated
13thRated ★ 4.5
Super Size Me 2: Holy Chicken!Rated ★ 3.5
Ford v FerrariRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 4.5
Forbidden DreamRated ★ 3.5
The RainmakerRated ★ 3.5
Big EyesRated ★ 3.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 2.5
Start-UpRated ★ 3.0
Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 4.0
Last ChildRated ★ 3.5
The Danish GirlRated ★ 3.5
The IrishmanRated ★ 3.5
The KingRated ★ 3.5
Believer: extended cutRated ★ 3.0
MoneyRated ★ 2.5
HerstoryRated ★ 3.0
Another ChildRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 3.0
ExitRated ★ 2.5