Titles you rated
MindhunterRated ★ 3.5
When They See UsRated ★ 4.5
I Remember YouRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.5
God's QuizRated ★ 4.0
Mr. RobotRated ★ 4.0
MindhunterRated ★ 4.0
Making a Murderer Season 1Rated ★ 4.5
The Jinx: The Life and Deaths of Robert DurstRated ★ 4.0
Dirty MoneyRated ★ 3.5
VikingsRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 3.5
Black MirrorRated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.5
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 4.0
House of CardsRated ★ 4.5
Heartless CityRated ★ 4.0