Titles you rated
Ruler of Your Own WorldRated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 3.5
Alone in LoveRated ★ 4.0
The NewsroomRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.5
The Princess's ManRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 5.0
Golden TimeRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 2.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 4.0