Movies
Ratings
381 Bleak NightRated ★ 4.0 Bleak NightRated ★ 4.0
- House of the SeasonsRated ★ 3.0
 Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.0 Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.0
 AnnieRated ★ 3.0 AnnieRated ★ 3.0
 The Parent TrapRated ★ 5.0 The Parent TrapRated ★ 5.0
 Loving VincentRated ★ 5.0 Loving VincentRated ★ 5.0
 Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.0 Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.0
 The Garden of WordsRated ★ 4.0 The Garden of WordsRated ★ 4.0
 Moving OnRated ★ 5.0 Moving OnRated ★ 5.0
 Jurassic ParkRated ★ 4.0 Jurassic ParkRated ★ 4.0
 Poor ThingsRated ★ 3.0 Poor ThingsRated ★ 3.0
 Svaha: The Sixth FingerRated ★ 5.0 Svaha: The Sixth FingerRated ★ 5.0
 Cheaper by the Dozen 2Rated ★ 3.0 Cheaper by the Dozen 2Rated ★ 3.0
 HookRated ★ 3.0 HookRated ★ 3.0
 Indiana Jones and the Dial of DestinyRated ★ 3.0 Indiana Jones and the Dial of DestinyRated ★ 3.0
 Cheaper by the DozenRated ★ 2.0 Cheaper by the DozenRated ★ 2.0
 Father of the BrideRated ★ 3.0 Father of the BrideRated ★ 3.0
 Confess, FletchRated ★ 3.0 Confess, FletchRated ★ 3.0
 OppenheimerRated ★ 5.0 OppenheimerRated ★ 5.0
 PoetryRated ★ 4.0 PoetryRated ★ 4.0