Series
Ratings
28
SkinsRated ★ 4.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 2.5
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 2Rated ★ 5.0
Delicious GuysRated ★ 5.0
Crime Scene 3Rated ★ 4.0
Kindaichi Case FilesRated ★ 4.0- 소년탐정 김전일 Original 2기Rated ★ 5.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.0
SkinsRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
Righteous LoveRated ★ 2.5
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 3.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0- SkinsRated ★ 5.0
- Three Guys and Three GirlsRated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 4.0
On AirRated ★ 5.0