Movies
Ratings
190
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
1917Rated ★ 4.5
The WrestlerRated ★ 3.0
FargoRated ★ 4.5
Hotel RwandaRated ★ 4.0
Infernal AffairsRated ★ 4.0
BlindnessRated ★ 3.0
Requiem for a DreamRated ★ 5.0
Joint Security AreaRated ★ 4.0
The MasterRated ★ 3.0
Brad's StatusRated ★ 4.0
MagnoliaRated ★ 5.0
I OriginsRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 5.0
Revolutionary RoadRated ★ 3.5
Secret SunshineRated ★ 4.0
Taxi DriverRated ★ 3.5
OasisRated ★ 4.5
BurningRated ★ 3.0
ConstantineRated ★ 3.0