Titles you rated
Blood RainRated ★ 1.5
Fists of LegendRated ★ 2.5
The Godfather: Part IIIRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 2.0
Rough CutRated ★ 4.0
The ConcubineRated ★ 1.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 2.0
ZodiacRated ★ 2.5
The RockRated ★ 4.0
50 First DatesRated ★ 5.0
The Phantom of the OperaRated ★ 5.0
X-Men: The Last StandRated ★ 4.5
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 2.5
LegendRated ★ 2.5
Friend : The Great LegacyRated ★ 3.0
Vanilla SkyRated ★ 5.0
My Name Is KhanRated ★ 4.0
The Lincoln LawyerRated ★ 5.0
Cloud AtlasRated ★ 5.0
The Godfather: Part IIRated ★ 5.0