Movies
Ratings
1156
The Possession of Hannah GraceRated ★ 2.0
Step Up RevolutionRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Late Night With the DevilRated ★ 3.5
The RitualRated ★ 3.5
MaRated ★ 2.5- The First Slam Dunk Court Side in TheaterRated ★ 5.0
Kung Fu Panda 4Rated ★ 4.0
The First OmenRated ★ 4.0
JokerRated ★ 3.0
The Hunger Games: The Ballad of Songbirds and SnakesRated ★ 2.5
The Da Vinci CodeRated ★ 3.0
Turning RedRated ★ 4.0
EpitaphRated ★ 4.0
CadaverRated ★ 2.0
The Exorcist: BelieverRated ★ 2.5
The DeliveranceRated ★ 2.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 5.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 5.0
Inside Out 2Rated ★ 4.5