Series
Ratings
29
Black KnightRated ★ 3.0
BloodhoundsRated ★ 3.0
The Promised NeverlandRated ★ 5.0
Life on MarsRated ★ 5.0
The GuestRated ★ 5.0
Avatar: The Last AirbenderRated ★ 5.0- The Future DiaryRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0- Fullmetal AlchemistRated ★ 5.0
Prison SchoolRated ★ 4.0
The Prince of TennisRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 5.0
Sword Art Online IIRated ★ 5.0
Sword Art OnlineRated ★ 5.0
Tokyo GhoulRated ★ 4.5
One Punch ManRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0