Series
Ratings
12
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5- FamilyRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
Fabulous BoysRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 4.0