Titles you rated
12 Angry MenRated ★ 5.0
Millennium ActressRated ★ 4.0
The Eagle Shooting HeroesRated ★ 0.5
Girl's BloodRated ★ 5.0
Dungeons & Dragons: Honor Among ThievesRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
Triangle of SadnessRated ★ 3.0
Psycho GoremanRated ★ 3.5
Gekijouban anime Nintama rantarou: Ninjutsu gakuen zenin shutsudou! no danRated ★ 4.5
Rear WindowRated ★ 3.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
DuneRated ★ 4.0
SoulRated ★ 4.5
Back to the FutureRated ★ 5.0
A hot roofRated ★ 5.0
Christopher RobinRated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 2.0
A Taxi DriverRated ★ 3.0
Ocean's EightRated ★ 3.5