Movies
Ratings
246
F1: The MovieRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 4.0
Project SilenceRated ★ 2.0- Love ResetRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.5
My LoveRated ★ 2.5
6/45Rated ★ 3.0
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 2.5
Hansan: Rising DragonRated ★ 3.5
Jango: UnchargedRated ★ 3.5
The MercilessRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
The RoundupRated ★ 3.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 2.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 5.0
DuneRated ★ 3.5
Escape from MogadishuRated ★ 3.5
Jungle CruiseRated ★ 3.0
We Made a Beautiful BouquetRated ★ 3.5
LucaRated ★ 3.5