Titles you rated
 Haikyu!! To the TopRated ★ 4.5 Haikyu!! To the TopRated ★ 4.5
 Hot Stove LeagueRated ★ 4.5 Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
 Infinite ChallengeRated ★ 5.0 Infinite ChallengeRated ★ 5.0
 Crime Scene 3Rated ★ 4.0 Crime Scene 3Rated ★ 4.0
 The Fishermen and the CityRated ★ 4.0 The Fishermen and the CityRated ★ 4.0
 Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0 Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
 Crime SceneRated ★ 5.0 Crime SceneRated ★ 5.0
- 2002 World Cup Lee Kyung-kyuga GandaRated ★ 3.0
 Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0 Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
 Haikyuu!!Rated ★ 4.5 Haikyuu!!Rated ★ 4.5
 Chuuka Ichiban!Rated ★ 4.0 Chuuka Ichiban!Rated ★ 4.0
 The File of Young Kindaichi ReturnsRated ★ 4.0 The File of Young Kindaichi ReturnsRated ★ 4.0
- 소년탐정 김전일 Original 3기Rated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
- 소년탐정 김전일 Original 2기Rated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
- 유희왕 2기Rated ★ 5.0