Titles you rated
The NewsroomRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 3.0
High School King of SavvyRated ★ 4.0
The Prince of TennisRated ★ 5.0
Phantom Singer 2Rated ★ 5.0
Two You Project - Sugar Man 2Rated ★ 3.5
Youth Over Flowers in AfricaRated ★ 2.5
Noonas Over FlowersRated ★ 5.0
Youth Over Flowers in IcelandRated ★ 2.5
The GuestRated ★ 4.0
Hyori's Bed and Breakfast 2Rated ★ 4.0
Flower Grandpa Investigation UnitRated ★ 3.5
Youth Over FlowersRated ★ 2.5
Memories of the AlhambraRated ★ 3.0
A Korean OdysseyRated ★ 3.5
Band of SistersRated ★ 4.0
Radio StarRated ★ 4.0
Gimsaengminui YeongsujeungRated ★ 4.0- 알아두면 쓸데없는 신비한 잡학사전2Rated ★ 4.5
Salamander Guru and The ShadowsRated ★ 3.0