Series
Ratings
36
Because This Is My First LifeRated ★ 4.0
For You in Full BlossomRated ★ 3.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 5.0
Grey's AnatomyRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.5- SoulmateRated ★ 5.0
The Vineyard ManRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 4.5
Hana KimiRated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 4.5
My GirlRated ★ 3.5
Rooftop PrinceRated ★ 4.0- Three Guys and Three GirlsRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5
Nodame CantabileRated ★ 3.0