Series
Ratings
21
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 4.5
Who Are You: School 2015Rated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 4.0
HeartstringsRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
Sharp1Rated ★ 3.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.5
Potato Star 2013QR3Rated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 4.0
Let's EatRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.5
Heart to HeartRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 4.5
BigRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 4.5
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 3.0